Specjalizuje się
w rozwoju ludzkich kompetencji.

Moje motto to:
„Siła z nauki, energia z radości”.

„Sukces nigdy nie jest ostateczny.
Porażka nigdy nie jest totalna.
Liczy się tylko odwaga.”
Winston Churchill

Kilka słów o mnie...

Nazywam się Michał Dąbski. Zajmuję się profesjonalną pomocą w znajdowaniu skutecznych rozwiązań w środowisku biznesowym. Moi klienci to osoby, które oczekują najwyższych standardów obsługi, rzetelnej wiedzy oraz rezultatów.

Profesjonalizm w moim wykonaniu to połączenie szerokiego wykształcenia z wieloletnią karierą w międzynarodowych korporacjach oraz aktywne funkcjonowanie w biznesie, gdzie świadczę usługi konsultingowo-szkoleniowe.

„Praktyczne doświadczenie” to z jednej strony poznawanie specjalistycznego „know-how” i nowoczesnych trendów w rozwijających się organizacjach, a z drugiej strony to ciągłe poszukiwanie sposobów, by ten rozwój wspierać adekwatnie do potrzeb i z dużą skutecznością rozwiązywać problemy. Wnoszę do organizacji zewnętrzną wiedzę oraz ciekawe propozycje zarządzania kapitałem ludzkim oraz zarządzanie projektami w oparciu o praktyczne narzędzia.

Moją ambicją jest najwyższa jakość pracy w aspektach merytorycznych oraz autentyczność w budowaniu partnerskich relacji z człowiekiem.

W mojej karierze mam swoją dodatkową pasję, która nadaje pracy w biznesie dynamiczny charakter oraz jest źródłem praktycznych i ciekawych doświadczeń – jestem psychologiem sportu i z dumą reprezentuję nasz kraj, towarzysząc sportowcom na arenach całego świata. (trening-mentalny.pl)

Zobacz film o mnie

Najważniejsze fakty:

1
Ukierunkowane wykształcenie

3 uczelnie wyższe: SGH - menadżer, SWPS - psycholog, AWF - pedagog. 2 szkoły trenerskie: TROP - certyfikat trenera biznesu oraz ODiTK - certyfikat master business trainer.

2
Dynamiczna kariera

Sprzedaż i zarządzanie w branży farmaceutycznej oraz FMCG w ścieżce etatu przez 13 lat, z czego sześć na stanowisku dyrektora ds. rozwoju.

3
Własna firma

Od 2011 roku prowadzę własną firmę konsultingowo-szkoleniową.

Brak danych - odśwież stronę

Zadzwoń do mnie

+48 607 933 647

Napisz do mnie

biuro@michal-dabski.pl

Formularz kontaktowy