Trening mentalny

„Skoro idziesz na szczyt to nie dziw się, że idziesz pod górę”.

Do kogo kieruję moją ofertę?

W dążeniu do sukcesu normą jest ciągłe szlifowanie swoich kompetencji, by osiągać więcej i w krótszym czasie. Jednocześnie „jakość” różni się wyraźnie od „jakoś”, dlatego właśnie wybór profesjonalnej usługi staje się kluczową decyzją.

Skuteczny rozwój Klienta w biznesie na najwyższym poziomie wymaga specjalistycznej wiedzy, rzetelnego doświadczenia zawodowego i tysięcy godzin praktyki w różnych rolach (trener, coach, psycholog, interwent) – po to, by wiedzieć „co się robi?”, „jak się to robi?” oraz brać odpowiedzialność za rezultaty swoich oddziaływań.

Rozwój dzieje się na drodze wsparcia lub konfrontacji i nie jest związany tylko z nauką nowych umiejętności, ale pomaga oduczyć się takiej wiedzy, która w drodze na szczyt jest niczym kamienie w plecaku. Prawdziwa pomoc to „wiedzieć, co się mówi”, a nie „mówić, co się wie”.

Zajmuję się profesjonalnym pomaganiem, w którym z jednej strony jako menedżer i coach rozwijam i inspiruję, a z drugiej będąc psychologiem, jestem gotowy na przyjęcie każdej życiowej trudności, by znaleźć rozwiązanie. Posiadam duże doświadczenie w pracy z top menedżerami i sportowcami, a jedną z kluczowych zasad bezpieczeństwa jest poufność wynikająca z etyki i tajemnicy zawodowej.

Ofertazwiń ofertę

Forma współpracy:

Praca indywidualna, realizowana jest w formie krótkotrwałego procesu (6-10 sesji), w którym w zależności od potrzeby pracujemy w ścieżce coachingu, treningu, mentoringu lub interwencji psychologicznej.

Moi klienci w drodze na szczyt potrzebują:

Rozwój kompetencji menedżerskich, umiejętności negocjacji, radzenie sobie ze stresem i czasowym obniżeniem motywacji, potrzeba inspiracji i nowości, pewność siebie, ciekawość narzędzi z profesjonalnego sportu, stawienie czoła wypaleniu zawodowemu oraz nagłym wydarzeniom (awans, zmiana pracy, zwolnienie, ważne wydarzenia osobiste).

Współpracuje z:

Brak danych - odśwież stronę

Zadzwoń do mnie

+48 607 933 647

Napisz do mnie

biuro@michal-dabski.pl

Formularz kontaktowy