Consulting w biznesie

„Sięgnij po pomoc nie dlatego, że jesteś słaby, tylko dlatego, że chcesz być mocny”.

Do kogo kieruję moją ofertę?

W rozwoju organizacji można korzystać z czasowego wsparcia eksperta, który jest w stanie aktywnie pomagać, wprowadzając nową wiedzę oraz narzędzia do kultury organizacyjnej firmy. W tym zewnętrznym spojrzeniu można dostrzec swoją organizację w innym świetle i wdrożyć innowację lub korektę, by jeszcze lepiej zrealizować postawione cele.

Kluczem jest budowanie takich oddziaływań, które wpisują się w kulturę organizacyjną, a jednocześnie są merytorycznie adekwatne do etapu rozwoju organizacji oraz zasobów ludzkich.

Jako doświadczony business development manager i wieloletni konsultant dla kilkunastu branży specjalizuję się w budowaniu procesów rozwojowych dla firm. W oparciu o rzetelną metodykę zarządzania projektami oraz praktyczne zarządzanie procesem grupowym na poziomie „master” proponuję skuteczne działania opisane rezultatem w określonym terminie.

Nowa wiedza, umiejętności i narzędzia zostają w organizacji, tworząc dodatkowe zasoby firmy.

Ofertazwiń ofertę

Forma współpracy:

Praca konsultingowa realizowana jest w formie czasowego procesu (audyt, rekomendacja, plan, wdrożenie, ewaluacja), który w zależności od rzeczywistych potrzeb uwzględnia implementację nowych lub rozwój obecnych strategii oraz narzędzi w zarządzaniu.

Moi klienci najczęściej sięgają po pomoc gdy:

  • Dynamiczny rozwój małej i średniej firmy przewyższa ilość wewnętrznych zasobów i potrzeba wiedzy oraz inspiracji w zewnętrznym „know-how”
  • Potrzebna jest czasowa pomoc bez konieczności tworzenia nowego etatu
  • Audyt operacyjny – określenie etapu rozwoju organizacji w oparciu o wskaźniki oceny przedsiębiorstwa np. przed zakupem lub decyzji o inwestycji w spółkach
  • Ocena kompetencji i predyspozycji pracowników w istniejącej strukturze
  • Mediacje i interwencja kryzysowa oraz wsparcie w wydarzeniach krytycznych (kompetencje psychologa w biznesie)

Współpracuje z:

Brak danych - odśwież stronę

Zadzwoń do mnie

+48 607 933 647

Napisz do mnie

biuro@michal-dabski.pl

Formularz kontaktowy