Szkolenia

„Wiedza potężniejsza jest od ignorancji, ciekawość silniejsza od strachu”.

Dla kogo są moje szkolenia?

Oferta skierowana do osób, które decydują o organizacji szkoleń i szukają merytorycznych, a jednocześnie ciekawych propozycji do rozwoju pracowników.

Standardem jest to, że firmy szkolą swoich pracowników, a dużą umiejętnością jest znalezienie takich rozwiązań i takich osób, które mogą dać wysoką jakość szkoleń oraz motywację do nauki. Istotna jest rzetelna wiedza, eksperckie doświadczenie oraz dojrzałość trenera.

Dużą ciekawość, ale i niepowtarzalną energię do moich szkoleń wnosi łączenie biznesu z praktyką psychologa sportu na najwyższym światowym poziomie. Dzięki temu wiem, jak korzystać z kompetencji osobistych i społecznych przy najwyższych przeciążeniach ludzkiego umysłu. Dzielę się więc i tą wiedzą, i narzędziami do skutecznego radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Moją specjalizacją są:

Stres i motywacjarozwiń ofertę

Wstęp do szkolenia:

Specjaliści HR oraz menedżerowie, którzy mają trafny wgląd w zasoby ludzkie oraz śledzą najnowsze doniesienia naukowe, doskonale zdają sobie sprawę, że „stres” pracownika stał się realnym zagrożeniem dla funkcjonowania organizacji. Dlatego pracodawcy, mając na uwadze aspekt skutecznej motywacji, chcą budować specjalne programy dla osiągnięcia równowagi pomiędzy wysokim obciążeniem a odpoczynkiem.

Właściwe zajęcie się tym tematem wymaga wiedzy psychologicznej oraz rzeczywistych doświadczeń, ponieważ praktyka bycia w procesach radzenia sobie przy wysokim napięciu psychofizycznym jest obowiązkowa i nie do zastąpienia.

Drugim aspektem w tej tematyce jest relaksacja, a dokładniej metodyka kształtowania reakcji relaksacyjnej, która w formie ćwiczeń ma dać nową umiejętność skutecznej samoregulacji i zarządzania energią w różnych sytuacjach.

Ten temat jest dla mnie wyjątkowy, ponieważ doświadczenia ze sportu budują znaczącą przewagę rynkową w jakości i autentyczności prowadzenia szkoleń.

Zakres szkolenia:

W zależności od potrzeb organizacji mogę rozwijać ten temat o następujące pojęcia: wypalenie zawodowe, depresja, obniżenie motywacji, zarządzanie energią. Tworzę usługę, która ma dać najlepszą prewencję lub szybką interwencję w takiej formie, by dała najlepsze rezultaty.

Proponowane formy:

  • Warsztaty jedno- lub dwudniowe
  • Power speech
  • Konsultacje

Psychologia w negocjacji i w biznesierozwiń ofertę

Wstęp do szkolenia:

Najlepsze narzędzia i techniki nie dadzą rezultatów w negocjacji, jeżeli nie są spójne ze stylem negocjatora. Nauka negocjacji na wyższym poziomie rozpoczyna się od poznania własnych predyspozycji temperamentalnych, aby nazwać, zrozumieć i zaakceptować własny styl.

Kolejnym krokiem jest zdobycie specjalistycznej wiedzy z zakresu psychologii społecznej, poznawczej oraz różnic indywidualnych tak, by kierunkowo rozwijać posiadane kompetencje społeczne oraz osobiste. Dopiero integracja nowej wiedzy z własnymi zasobami otwiera drogę na techniki i narzędzia dopasowane do osobowości negocjatora, a potem... zaczynamy odgrywać rolę - rolę negocjatora, który jest gotowy, by zasiąść do gry.

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży łączę z pasją do odkrywania w ludziach odwagi do świadomego odgrywania ról społecznych. Wyposażam swoich klientów w mądre i skuteczne narzędzia, a przede wszystkim przedstawiam negocjację jako profesjonalny proces, znacząco odcinając się od „magicznych sztuczek” oraz złudnej siły manipulacji. W procesie szkolenia wykorzystujemy najlepsze kwestionariusze, które są dostępne tylko dla psychologów i znacząco różnią się od pseudotestów produkowanych na potrzeby zwiększania atrakcyjności, a nie rzetelności danych.

Zakres szkolenia:

W zależności od potrzeb organizacji mogę rozwijać ten temat o następujące pojęcia: motywy społeczne, zarządzanie emocjami, optymalne pobudzenie, metody wpływu społecznego.

Proponowane formy:

  • Warsztaty jedno- lub dwudniowe
  • Konsultacje

Lider / zespół / zwycięstworozwiń ofertę

Wstęp do szkolenia:

Samo posiadanie celu dla zespołu wcale nie gwarantuje oczekiwanych rezultatów. Cel nadaje kierunek, ale o osiągnięciu sukcesu decyduje skuteczność całego zespołu. Co poza charyzmą lidera zbliża zespół „do mety”? Specjalistyczne kompetencje z zakresu zarządzania oraz procesu grupowego. Ponieważ dzisiejszy przywódca musi zarządzać różnorodnością oraz permanentną zmianą. Świadomość przekonań członków grupy nie tylko o zespołowej, ale i indywidualnej skuteczności w swoich zawodowych rolach stanowi źródło wiedzy i punkt wyjścia do rozwoju zespołu. Intuicja lidera jest ważna, a jednocześnie świadomość reguł społecznego funkcjonowania zespołu, czyli spójność grupy, koordynacja zespołowa, komunikacja w zespole, przywództwo, wymaga nauki i treningu, ponieważ zespół rozwija się tak jak rozwija się jego lider.

Wieloletnie doświadczenie w roli lidera zespołów łączę ze specjalistyczną wiedzą trenera procesu grupowego, tak by kierować liderów do zwycięstwa. Skuteczni menedżerowie są kluczowymi osobami w organizacjach, bo bez względu na to, na jaki natrafią „pożar” zawsze mają za zadanie znaleźć rozwiązanie i „dowieźć wynik”. W swoich szkoleniach przekazuję uczestnikom praktyczną wiedzę o zespole z psychologii społecznej, tak by nauka pomagała im w odkrywaniu nowych możliwości w zarządzaniu oraz zmianie optyki z zagrożenia na wyzwanie.

Zakres szkolenia:

W zależności od potrzeb organizacji mogę rozwijać ten temat o następujące pojęcia: role w procesie grupowym, kryzysy rozwojowe a postawa pracownika, integracja zespołu w oparciu o budowanie zasad grupy.

Proponowane formy:

  • Warsztaty jedno- lub dwudniowe
  • Power speech
  • Konsultacje

Współpracuje z:

Brak danych - odśwież stronę

Zadzwoń do mnie

+48 607 933 647

Napisz do mnie

biuro@michal-dabski.pl

Formularz kontaktowy